Dames Pyjama – 100% Katoen – 3 Knoopjes – Donkerblauw
Comfortabele Comtessa dames pyjama van 100% katoen. Donkerblauwe top met subtiele print en 3 knoopjes, gecombineerd met een effen lange broek. Lees meer
Comtessa Dames Pyjama – 100% Katoen – 3 Knoopjes – Donkerblauw
Deze comfortabele dames pyjama van Comtessa heeft een stijlvolle en rustige uitstraling. De pyjama bestaat uit een donkerblauwe top met lange mouwen en een bijpassende effen lange broek. De top is voorzien van een subtiele all-over print in zachte roze en lichte tinten, wat zorgt voor een vrouwelijk accent zonder dat het dessin te druk wordt.
De ronde hals is afgewerkt met een korte knoopsluiting met 3 knoopjes. Hierdoor krijgt de pyjamatop een klassieke uitstraling en is hij bovendien gemakkelijk aan en uit te trekken. Langs de mouwuiteinden en onderzijde van de top komt een subtiel contrasterend detail terug dat mooi aansluit bij de kleuren van het dessin.
De Comtessa dames pyjama is gemaakt van 100% katoen. Het zachte en ademende katoen voelt prettig aan op de huid en biedt veel draagcomfort tijdens het slapen. De soepele kwaliteit geeft voldoende bewegingsvrijheid en maakt de pyjama ook comfortabel om 's avonds of 's ochtends in huis te dragen.
De effen donkerblauwe broek vormt een rustige combinatie met de gedessineerde top. Een fijne katoenen dames pyjama met lange mouwen en lange broek voor wie houdt van comfortabel nachtgoed met een tijdloze uitstraling.
Productkenmerken:
- Merk: Comtessa
- Dames pyjama
- Materiaal: 100% katoen
- Lange mouwen en lange broek
- Donkerblauwe kleur
- Top met subtiele all-over print
- Ronde hals
- Korte sluiting met 3 knoopjes
- Effen donkerblauwe pyjamabroek
- Zacht en ademend katoen
- Comfortabele pasvorm

Dames
Heren
Kids / Baby
Nachtkleding
Beddengoed
Bad- en keukentextiel
Meer categorieën
SALE
Winkel

